





3 920 ₴
Чоловіча сумка через плече Desisan виготовлена з натуральної шкіри. Особливості: має два основні відділення з відсіком-перегородкою, всередині кишені для корисних речей. З лицьового боку, під клапаном відкрита кишеня, з тильного - відсік на змійці. Клапан на магнітах.
ВИРОБНИК:
ВІДДІЛЕННЯ:
– Два основні відділення
– На лицьовій та на тильній стороні плоска кишеня
– Потайна кишеня, відділення для ручок
РОЗМІР:
Висота 22 см
Ширина 18 см
Товщина 6 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Desisan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |