




4 790 ₴
Стильна модель для чоловіків, які люблять вирізнятися. Він виконаний із натуральної шкіри крокодила. Цей матеріал має гарну якість. Він міцний і еластичний, стійкий до пошкоджень та зносу.
Брючний аксесуар зі шкіри крокодила має оригінальний дизайн. На його глянсовій поверхні можна розглянути виражений рельєфний малюнок рептилії. Зворотний бік виробу виконаний з якісного матеріалу – натуральної шкіри теляти.Стильна класична пряжка надійно фіксує аксесуар на стегнах.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Виконаний зі 100% шкіри
Фурнітура: сталевого кольору
Ширина ременя 3.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crocodile |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип ременя | Класичний |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 120 см. |
| Длина ремня | 1200 мм |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Крокодиляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розміри | |
| Розмір ременя | 120 см |